Nástroje pro usnadnění přístupu

Čokoládová tretra – čtvrtfinále Brno

Tohoto závodu se zúčastnilo celkem 14 žáků 1. – 5. třídy ZŠ a jeden předškolák z MŠ.

V silné konkurenci, kdy v každé kategorii startovalo kolem 105 závodníků, se naši zástupci neztratili a důstojně reprezentovali naši školu.

Nejlépe se umístila Anička Veiglová, která v běhu na 300m (i po pádu) vybojovala zlatou medaili a postoupila do semifinále, které se bude konat v Ostravě 19. 6. 2019 v rámci Zlaté tretry. Dalšího pěkného výsledku dosáhla Tamarka Mank, žákyně 1. třídy. V běhu na 200m obsadila krásné 9. místo (ostatní výsledky i časy lze najít na www.atletika.cz v sekci výsledky - 21. 5. 2019, čtvrtfinále Čokoládová tretra Brno).

V doprovodném programu si mohly děti vyzkoušet spoustu zajímavých aktivit, zahrát si fotbal, vyfotit se s maskotem závodů „Pedrem“ nebo s významnými osobnostmi naší atletiky Jarmilou Kratochvílovou a Míšou Hrubou.