DVA ROKY PRÁZDNIN – sen každého žáka

Že to ale chlapci ze Chairmanovy internátní školy v Aucklandu nebudou mít lehké, poznali po pár minutách všichni šesťáci naší školy, kteří seděli 2. a 3.října v hledišti Divadla Polárka a s napětím sledovali boj chlapců s rozbouřeným mořem, divokým jaguárem, piráty, ale i vzájemné třenice hochů mezi sebou.

A co se šesťákům na představení líbilo?

Hráli po celém sále! Souboj s piráty. Líbilo se mi vše. Smrad z mlhy byl super! Herci byli skvělí!!! Líbilo se mi, jak Jakub letěl. Jak se houpali na lodi. Líbilo se mi všechno. Zaujal mě lov želvy. Měli to propracované. Dokázali to oživit. Nejvíc se mi líbila scénka, když lezli do skříně. Nejvíc se mi líbilo, jak zastřelili tu bábu pomazanou. Niky měl dobré moko.

Po představení vždy jedna třída absolvovala i workshop k představení, kde si vyzkoušeli, jaké to je stát na jevišti, režírovat sebe i druhé.

Tak zase za rok!

Mgr. Hana Pchálková