Dopravní soutěž 19. 9. 2024

I letos, jako každý rok, se konala na Rákosníčkově hřišti za Raciem dopravní soutěž. A naše škola pochopitelně nechyběla.

Podzimní termín slouží spíše jako tréninkové kolo, kde každý účastník soutěží sám za sebe. Na jaře to bude ale jinak, půjde o soutěž týmovou a prestižnější.

Do boje o medaile jsme vyslali celkem 12 žáků, soutěžilo se v pěti disciplínách, ale jen tři byly bodované – nejpomalejší jízda, pravidla silničního provozu a zdravověda.

Naši žáci si odnesli celkem šest ocenění. Za zmínku stojí hlavně fakt, že ve starší kategorii v disciplíně zdravověda jsme obsadili všechna tři medailová místa na pomyslné bedně + bronz v mladší kategorii.

Všem účastníkům patří velké poděkování a uznání. Můžeme být na ně hrdí.

Na jarní kolo soutěže budeme připravení v plné síle.

Náš tým: Marek Duda, Jana Tóbiková, Filip Perútka, Barbora Sůkalová, Lukáš Doležal, Barbora Steinbauerová, Matěj Hrubý, Adéla Jadrná, Lukáš Netopilík, Jana Klimešová, Matyáš Havel, Viktorie Valíčková

Mgr. Michal Horňák