Projektový den Střední školy Edwarda Beneše Břeclav

Dne 19. 12. 2023 navštívili naši žáci 8. ročníků Střední školu Edwarda Beneše v Břeclavi, která si pro nás připravila zajímavý projektový den a seznámila žáky s nabízenými studijními obory.

Žáci byli rozděleni do skupin pod vedením studentů a pedagogů střední školy a měli tak možnost vstupovat do odborných učeben.

Navštívili odborné učebny informačních technologií, elektrotechniky a 3D technologií, kde měli možnost rozpohybovat roboty a ovládat dron.

Strojírenský obor nabízel v odborných učebnách a dílnách seznámení s různými softwerovými programy používanými ve strojírenství a využíváním moderní autodiagnostiky v praxi.

Obor Provoz a ekonomika dopravy si v odborné učebně připravil pro žáky malou hru na logisty v dopravě.

Tento projektový den se velmi vydařil a žáky zaujal.

Poděkování patří Střední škole Edwarda Beneše za zajímavou a hodnotnou akci.

Budeme se těšit na další zajímavé akce se střední školou.

Marcela Dobešová š. a., Bc. Irena Čecháčková