Literární dýchánek

V pátek 10. 11. 2023 navštívilo šest žáků tříd 8. B a 8. D pod vedením pana učitele Davida Muzikáře třídu 3. B. Žáci si společně užili první Literární dýchánek. Každý z osmáků přečetl část svého literárního díla. Mladší žáci poslouchali starší spolužáky se zatajeným dechem. Příběhy byly plné fantazie, nečekaných událostí a zvratů. Bylo poznat, že mladí spisovatelé věnovali svým povídkám hodně času. Potvrdilo se, že svět fantazie je nekonečný a inspirativní. Někteří třeťáci se hned následující dny pustili do psaní povídek či dokonce knih.

Moc děkujeme osmákům za příjemnou a zároveň motivační návštěvu. Velké díky také patří maminkám třeťáků za dobroty, které nám pro tuto příležitost připravily. Již se velmi těšíme na pokračování tohoto projektu.

Mgr. Lydie Vránová (TU 3.B)
Bc. David Muzikář (TU 8.B)