AKCE ŠKOLNÍHO PARLAMENTU – HALLOWEEN!

1.11. ve středu se uskuteční na druhém stupni naší školy akce Halloween. Součásti této akce budou 2 soutěže:

1. Soutěž bude O NEJLEPŠÍ KOSTÝM – rozhodovat budou názory žáků, hlasování proběhne o přestávkách na chodbě za pomocí papírků se jménem žáka a třídou, které se budou vhazovat do určené krabice. Soutěžíme ve dvou kategoriích: učitelé a žáci.
  2. Soutěž bude O NEJLEPŠÍ HALLOWEENSKE JÍDLO – zapojit se může kdokoliv tak, že o velké přestávce přinese soutěžní vzorek jídla s halloweenskou
    tématikou do jídelny. Naše porota sestavená ze 4 učitelů bude hodnotit každé jídlo ve 4 kategoriích: vzhled, chuť, kreativita a náročnost přípravy jídla.

I když se nechcete do soutěže zapojit, budeme rádi, pokud přijdete oblečeni v kostýmu a přinesete nějaké jídlo do společných třídních švédských stolů. Zapojení se do akce je samozřejmě dobrovolné.

Vyhodnocení proběhne ve čtvrtek 2. 11. 2023. Těšit se můžete na zajímavé ceny.

Školní parlament