Nástroje pro usnadnění přístupu

Okresní kolo ve stolním tenise

ZŠ Břeclav Kupkova pořádala okresní přebory ve stolním tenisu.

Dne 18.10. proběhlo ve sportovní tenisové hale MSK okresní kolo ve stolním tenisu. Akci zahájila krátkým proslovem ředitelka ZŠ a MŠ Břeclav Kupkova Mgr. Helena Ondrejková.

Za účasti 16 družstev soutěžilo ve čtyřech kategoriích téměř 60 dětí. Chlapci hráli ve tříčlenných družstvech, dívky ve dvoučlenných.

Vítězem kategorie starších žáků se stala ZŠ Valtice, 2. místo obsadila ZŠ Tvrdonice, 3. místo získala ZŠ Břeclav Kupkova. V kategorii mladších žáků zvítězila ZŠ Břeclav Slovácká, 2. místo vybojovala ZŠ Tvrdonice a 3. místo ZŠ Valtice. Vítězem kategorie starších žákyň se stala pořádající škola ZŠ Břeclav Kupkova, 2. místo vybojovala ZŠ Mikulov Hraničářů, 3. místo získala ZŠ Břeclav Slovácká. Vítězem kategorie mladších žákyň se stalo družstvo ZŠ Břeclav Slovácká, na 2. místě byla ZŠ Kobylí, 3. místo získala ZŠ Valtice.

Vítězná družstva postupují do krajského kola, které se bude konat začátkem listopadu v Hodoníně. Všem vítězným týmům k postupu gratulujeme a přejeme co nejlepší výsledek. Ostatním účastníkům turnaje děkujeme za bojovnost, snahu a bezproblémový přístup ke všem utkáním.