Vystoupení Tanečního studia Morava

Dne 12.10.2022 nám zpestřili výuku svým skvělým vystoupením nadaní tanečníci Tanečního studia Morava. Vystoupení bylo pro nás o to zajímavější, že starší z tanečnic – Anastázie Kosmáková, je naší bývalou premiantkou. Kromě toho, že je nyní výbornou studentkou Gymnázia Břeclav, zvládá denně rozvíjet své taneční umění. Se svým tanečním partnerem Vratko Mikulášem sklízí jeden úspěch za druhým i na mezinárodních soutěžích. Stejné úspěchy mohou čekat i nové talenty, kterým Taneční studio Morava nabízí svou výuku. Atraktivní vystoupení dvou skvělých tanečních párů TS Morava probudilo nebývalý zájem o tanec z řad žáků a žákyň našeho prvního stupně. Během hodinového programu jsme zhlédli nejenom krásné tance, dozvěděli jsme se také mnoho zajímavého z taneční historie díky poutavému vyprávění majitele studia pana Václava Kosmáka. Výstava nádherných tanečních šatů umocnila úžasnou atmosféru celého vystoupení. K fotografiím pořízených v naší škole jsou přiloženy i dvě fotografie Anastázie a Vratka z taneční soutěže. Děkujeme ještě jednou TS Morava, přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na další setkání!

Mgr. Lydie Vránová a Bc. Stefanie Marková

TS Morava 1.B