Naši žáci uspěli v soutěži ZOO Hodonín ,,Dobrý skutek pro přírodu"

Společně se ZOO Hodonín jsme si v měsíci dubnu připomněli svátek zaměřený na ochranu životního prostředí ,,Den Země" hned několikrát. Kromě exkurze v samotné ZOO, také akcí s názvem ,,Dobrý skutek pro přírodu". Jedná se o soutěž určenou pro jednotlivce i dětské kolektivy. Z několika témat jsme si vybrali stavbu úkrytu pro ještěrky a hmyzího hotelu.

A právě stavba úkrytu pro ještěrky obsadila v soutěži konečné třetí místo. Děvčatům, které se na ní podíleli (Viktorie Valíčková 6. A, Kateřina Míková a Adéla Braunsteinerová 6. C, Barbora Kalivodová 7. A), moc děkujeme a gratulujeme k úspěchu.

Velké poděkování za aktivitu a píli patří také žákům 6. C třídy, kteří se podíleli na realizaci hmyzího hotelu (Josef Braunsteiner, Adéla Braunsteinerová, Šimon Čížek, Justýna Gálová, Petr Kalivoda, Antonín Kočík, Kateřina Míková, Markéta Šmerdová, Alžběta Vanžurová a Lukáš Vaněk). Za svůj aktivní přístup, i když se mezi oceněné nedostali, zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. David Starnovský
Ing. Michal Hejsek