Pěvecká soutěž I. stupeň (video)

Poslední březnový den předvedli své umění malí zpěváčci z 1. – 5. tříd v pěvecké soutěži „Zpívám, zpíváš, zpíváme“.

Předskokany soutěže byli žáci ze 2.C se svou oblíbenou písní Máme doma obludu.

Nejúspěšnější mezi  prvňáčky se stala Jasmínka Kaděrová z 1.A , Nina Chalupská z 1.B a Natálie Kaňová z 1 A.

Mezi nejlepší zpěváky 2. a 3. tříd se zařadila Nikoleta Mračnová ze 2.C a  Nina Michlíková ze 3.A. Druhé místo obsadila Berenika Dlouhá ze 2.A. Mimořádné ocenění za nejdelší píseň obdržel Karel Szewczyk.

Vítězkami nejstarší kategorie žáků 4. a 5. tříd se stala Hanka Černá ze 4.A a Madlen Zídková z 5.A. O druhé místo se podělil Martin Mahovský ze 4.B s Anetou Valovou z 5.A ,  třetí místo obsadil Tibor Zápeca ze 4.A.

Vystoupení soutěžících doplnila klavíristka Eva Kunertová a houslistka Hanka Černá ze. 4. A . Nadšený potlesk vzbudilo i závěrečné taneční vystoupení dětí z tanečního kroužku.

Všem gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v další činnosti.