Sbírka na ZŠ Hrušky

Během měsíce září a října proběhla na vyšším stupni na ZŠ Kupkova sbírka na pomoc obcím postiženým tornádem. Jelikož naši školu navštěvuje spoustu dětí z Hrušek, padla volba, komu vybrané peníze dát, právě na základní školu v Hruškách, která byla katastrofou také značně poničená. V naší sbírce se vybralo celkem 11.000,-Kč. Tato částka byla předána v pondělí 22.10.2021 přímo Základní škole Hrušky, která momentálně sídlí a využívá budovu staré školy ve Tvrdonicích. Chtěla bych poděkovat všem- jak zaměstnancům, tak i žákům naší školy, kteří jakoukoliv částkou na tuto sbírku přispěli.

Při této příležitosti bych ještě ráda zmínila i osobní pomoc žáků současné 7.C, kteří se před prázdninami spontánně rozhodli přidat ruku k dílu přímo v místech poničených tornádem. Velké díky patří jmenovitě Lukáši Kašíkovi, Michalu Bábíčkovi, Lucii Konečné, Michaele Lantošové a Sofii Valentové včetně její rodiny za poskytnutí zázemí při této pomoci.

Ing. Lucie Bartošová

fotka1