Třída 2. C v pohádce
Stejně jako vloni tak i letos si žáci 2. C na konci školního roku udělali výlet do pohádky. V první třídě zamířili do Lednice na Minaret – aby byli blíž k nebi. Nyní se dostali na krok až k samotnému peklu, které je na konci zámeckého parku ve Valticích. Po cestě k němu plnili zajímavé úkoly se zámeckou veverkou Rozárkou.
V pekle ale na děti žádný rohatý nečekal. A tak se vydaly do Světa pohádek v centru Valtic zjistit, zda čerty neuvidí alespoň tam. Přání bylo vyslyšeno. Viděly nejen čerty, ale i jejich kotel, zvážily se na pekelné váze a podepsaly se do knihy hříchů. Potkaly se i s čarodějnicí a dalšími pohádkovými bytostmi.
Výlet se vydařil i díky krásnému slunečnému počasí. Už se těšíme na další pohádkovou výpravu.
Mgr. Lydie Vránová a Simona Fibingrová